Mozzik publikon këngën e re “Kokaina” (Video)

255
mozzik

Reperi i njohur kosovar Mozzik i cili së fundmi ishte në qendër të portaleve për sulmin me koktej molotovi gjatë një koncerti në Podujevë, e ka hedhur pas krahëve incidentin e pakëndshëm.

Përveç angazhimeve nëpër koncerte dhe mbrëmje kosovare, Mozzik ka publikuar projektin më të ri muzikor.

Mozzik vjen për të gjithë fansat e tij me këngën e titulluar “Kokaina”.

https://youtu.be/TKVaVv6SViE

Comments