Nuk e keni menduar fare? Teuta Selimi vjen në duet me këtë reper shqiptar [Video]

146

Është fjala për anëtarët e “BabaStars” të cilët kanë sjell këngë të reja dhe vazhdojnë me bashkëpunime të ndryshme, shkruan lajmi net.

Majk dhe Cozman këtë javë ishin të ftuar në emisionin “Mirage” të lajmi.net ku kanë folur për projektet muzikore e po ashtu edhe për jetën private.

Ndërkaq, menaxheri i tyre Dekori ka folur edhe për një duet që vjen së shpejti me Teuta Selimin dhe njërin nga anëtarët e këtij labeli.

Përmes stories së mëposhtme mund të mësoni duetin e ri dhe mjaft interesant. /Lajmi.net/

Comments