Pas sherrit me Noizyn, flet reperi i njohur: ‘Nuk flas me të, por…'[Video]

293

Noizy dhe Gold Ag kanë qenë dikur shokë dhe madje kanë një këngë mjaft të njohur së bashku, me titullin “Ca i bonet Vetes”.

Megjithatë, sot ata nuk flasin më me njëri-tjetrin dhe nuk është zbuluar akoma arsyeja përse ata janë zënë.

Image

I ftuar në emisionin “Nd’rrimi i natës”, Gold Ag ka rrëfyer se ai vazhdon që mos të flasi më me Noizyn dhe kur u pyet se me cilin do të bënte duet midis Noizyt e Getit, ai zgjodhi Getoarin.

Por, pavarësisht se janë zënë dhe nuk kanë kohë që flasin, Gold Ag, i njohur ndryshe si Arian Agushi, ka një opinion të mirë për reperin e njohur.

Image

“Ka kohë që nuk e kam parë dhe as nuk kemi folur. Do e respektoj gjithmonë si personazh. Të kqijat që i kemi duhet t’i përbijmë”, është shprehur ai, duke iu referuar Noizyt.

Comments