Perisic – Interit: Dua të largohem dhe të transferohem në United

202

Ivan Perisic dëshiron të largohet gjatë kësaj vere nga Inter për të kaluar në Manchester United

Anësori kroat, Ivan Perisic nuk është i lumtur në Inter dhe dëshiron të largohet gjatë afatit kalimtar të kësaj vere.

Sipas La Republica, Perisic jua ka bërë të qartë drejtuesve të Interit së dëshiron të largohet për të kaluar në Manchester United.

Edhe Inter është gati që të pranojë largimin e Perisic, por pa u paguar çmimi që dëshirojnë,

Perisic mund të largohet nga Giuseppe Meazza, vetëm nëse United ose ndonjë skuadër tjetër paguan 50 milionë euro.

Comments