Përleshje në Suharekë mes tifozëve!

186

Në Suharekë po zhvillohet finalja e Superkupës së Kosovës në basketboll në mes të Trepçës dhe Pejës.

Edhe kjo ndeshje nuk ka kaluar pa incidente, shkruan Indeksonline.

Përveç se pati përleshje në stadium, tifozët vazhduan problemet edhe jashtë, në qytetin e Suharekës.

Një video të siguruar nga Indeksonline shihen tifozët duke u përleshur jashtë palestrës. /IndeksOnline/

Comments