Përplasen tre makina në Shkodër, një grua në gjendje të rëndë

259

Përplasen tre makina në Shkodër, një grua në gjendje të rëndë

Moebel THEMA

Një aksident ka ndodhur në orët e para të mëngjesit në fshatin Trush të Shkodrës.

Në këtë ngjarje mësohet se janë përplasur 3 makina, ndërsa një grua është në gjendje të rëndë.

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet në lidhje me ngjarjen, ndërsa nuk dihen ende rrethanat e përplasjes së makinave.

Comments