Përplasje e boksierëve para duelit për titull kampioni

66

David Haye dhe Tony Bellew janë përplasur në konferencë për media, në të cilën folën për duelin e tyre që do të mbahet vitin e ardhshëm.

Moebel THEMA

Kampioni i titullit WBC, Bellew, e shtyu Hayen kur dy boksierët dolën ballë për ballë. Meçi i tyre do të mbahet në O2 Arena të Londrës në muajin mars.

Comments