Premierë: Elinel, DJ Dagz dhe DJ Pm sjellin “Gangsta” [Video]

281
Reperi Elinel së bashku me DJ-të më të suksesshëm shqiptarë, DJ Pm dhe DJ Dagz kanë sjell projektin e ri.
“Gangsta”, mban titullin kënga e re e tyre së cilës ia kanë bashkangjitur edhe videoklipin atraktiv, shkruan lajmi net.

Për tekstin e kësaj kënge është përkujdesur vetë Elinel, ndërsa klipi është realizuar nga Cricket.

Ky projekt ritmik pritet të pëlqehet nga publiku dhe fansat e artistëve të njohur. E veçanta e këngës ësht edhe vajza e Elinelit e cila shfaqet në klip. /Lajmi.net/

Comments