‘Pse këndon kur e din që muzika është haram’, Gold Ag kështu ia mbyllë gojën fansit [Foto]

288

Reperi nga Presheva, Gold Ag është duke e përcjellur trendin e artistëve të tjerë.
Në Instagramin e tij, i është përgjigjur disa pyetjeve interesante rreth jetës dhe karrierës profesionale, shkruan lajmi net.

Meqë muzika është e ndaluar me fe, një fans e ofendon rëndë atë teksa i thotë pse bën muzikë kur është haram. “Se ti s’falesh hiq edhe fol prej kornerit”, është përgjigja epike e Goldit.

Goldi po vazhdon të jetë aktiv në prurje të reja i cili e ka paralajmëruar edhe projektin për dëshmorët që do ta sjell së shpejti.

I ftuar në emisionin “Mirage”, që është prodhim i lajmi net, Goldi ka treguar se kësaj radhe ka qenë më aktiv në dasma. /Lajmi.net/

Comments