PSG e do Coutinhon, tashmë ka përgatitur një ofertë të parefuzushme

390
PSG e do Coutinhon, tashmë ka përgatitur një ofertë të parefuzushme

Moebel THEMA

Paris Saint-Germaini e dëshiron me çdo kusht Philippe Coutinhon për pjesën e dytë të sezonit.

Sipas Le 10 Sport, klubi francez në marrëveshje për yllin e Reds është i gatshëm të fusë Lucas Mouran.

Pra, 25 milionë euro dhe Mouran nuk janë pak për ish-yllin e Inter dhe kjo është një ofertë e cila mund të lëviz themelet e klubit anglez.

Vlen të theksohet se skuadra e drejtuar nga Jurgen Klopp ka filluar bisedimet me Coutinhon për rinovimin e kontratës.

Comments