PSP sot e hetoi DSK-në?

162

Image result for katica janeva

Moebel THEMA

Prokurorja Speciale Publike, Katica Janeva së bashku me ekipin nga PSP, kanë realizuar një hetim në DSK, raportohet jozyrtarisht nga portali SKM, përcjell Telegrafi Maqedoni.

Sipas informatave e para, Janeva është parë në ambientet e Ministrisë së Brendshme, ku gjendet edhe Drejtoria e Sigurisë dhe Kundërzbulim dhe dyshohet se kishte siguruar edhe një vendim gjykate për të kryer aktivitete hetimore. PSP nesër për shtyp do të publikojë dy hetime të reja dhe rezultatet e deritanishme nga to.

Comments