Publikohet premiera e “Deja Vu” nga Alban Skënderaj dhe Young Zerka [Video]

342

Bëhet fjalë për Alban Skënderajn dhe Young Zerkën, të cilët lansuar projektin me titull “Deja Vu”, shkruan lajmi.net.

Kënga është përplot ritme verore, ndërsa Albani dhe Zerka vendosën ta sjellin të shoqëruar edhe me videoklip.

Teksti dhe melodia është kryer nga vetë këngëtarët, ndërsa videoklipi është punuar nga Fullmooon Production.

Në linkun e mëposhtëm mund ta dëgjoni këngën “Deja Vu”, nga Alban Skënderaj dhe Young Zerka. /Lajmi.net/

Comments