Samanta Karavella vjen seksi siç nuk e keni parë asnjëherë![Foto]

271

Ajo shquhet për pozitivitetin që e përcjell tek publiku me ç’rast ka arritur të fitojë zemrën e shumë njerëzve që tashmë e ndjekin vazhdimisht, shkruan lajmi net.

Karavella shquhet edhe për fizikun e mrekullueshëm, forma trupore këto për tu marrë lakmi nga artistet e tjera. Këtë herë ajo nuk ka hezituar të ndajë me ndjekësit një pozë seksi teksa është veshur shumëngjyrëshe.

Kjo foto e saj është pëlqyer dhe komentuar nga ndjekësit e shumtë, e cila ka pranuar komente mjaft pozitive.

Samanta ka qenë aktive edhe me projekte këtë verë e cila solli dy këngë të reja, “Kush jam” dhe “E jotja”. /Lajmi.net/

Comments