Sherr me thika mes adoleshentëve në Tiranë

214

Një konflikt i çastit mes adoleshentëve në Tiranë ka agravuar në përdorimin e thikave duke përfunduar me një të plagosur. Sipas policisë ngjarja ka ndodhur rreth orës 14:30 në Laprakë në rrugën “Gjergj Legisi”. I plagosur ka mbetur një 17-vjeçar me inicialet A.S. Ai u transportua në spital dhe ndodhet në kujdesin e mjekëve. Grupi hetimor po punon për identifikimin dhe kapjen e autorit dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Comments