‘Shoqe dhe dashni’ vjen nga Malësori! [Video]

208

Malësori lanson këngën e re Këngëtari shumë i dashur për publikun “Malësori” ka publikuar projektin e ri.

Ai kësaj radhe vjen me këngën “Shoqe dhe dashni” një dedikim i bukur për dashuri. Tekstine “shoqe dhe dashni” e ka bërë Ilir Berani po ashtu edhe muzikën.

Kjo këngë vjen e vizuealizuar edhe me videoklip në të cilin janë publikuar pamje të bukura të Batllavës. Spoti është punuar nga Redmediakos.

Comments