Shpat Kasapi sërish pjesë e një projekti filmik [Foto]

228

Vitin e kaluar ishte pjesë e filmit “Jeto Ndryshe”, film ky i xhiruar në Tiranë me regjisor Drilon Hoxhën dhe producent Dashnor Asllanin, shkruan lajmi net.

Ndërsa, tani me anë të një postimi të publikuar në Instagram, bën të ditur se do jetë pjesë e një filmi të ri të titulluar “Dashuria s’mjafton”.

“Gjat gjirimeve te filmit, Dashuria s”mjafton”, është përshkrimi që ia ka vënë fotos.

Sa i përket projekteve muzikore e fundit këngë që ka publikuar Kasapi është “Aroma e saj”, që thuhej se është dedikim për të dashurën e tij. /Lajmi.net/

Comments