Shqiptari nokautoi serbin dhe puthi flamurin (Video)

364

 

Moebel THEMA

Shqiptari nokautoi serbin dhe puthi flamurin (Video)

Florian Marku ka mundur në kikboks serbin me nokaut.

Kikboksieri shqiptar, Florian Marku, ka mundur me nokaut kikboksierin serb, Matic, që në raundin e parë, i cili në fund puthi edhe flamurin.

Comments