Shyhrete Behluli po sjell duet me vajzën e saj

344
Shyhrete Behluli po sjell duet me vajzën e saj

Industria muzikore shqiptare tashmë në listën e saj do të ketë edhe një këngëtare të re.

Është kjo vajza e Shyhrete Behlulit. Engjellusha Salihi do të bëhet pjesë e estradës shqiptare dhe projektin e saj të radhës do ta ketë së bashku më nënën e saj.

Shyhrete Behluli ka treguar së kënga ka përfunduar dhe do ta lansohet për festat e fundvitit.

Klipi nuk është realizuar por në planet e afërta është edhe realizimi i një klipi.

Comments