Sot takimi opozitar i thirrur nga BESA dhe RDK, Sela nuk shkon, Uniteti ende pa përgjigje

140

Moebel THEMA

Lëvizja BESA bashkë me RDK-në e Fadil Zendelit i kanë drejtuar një ftesë publike liderëve të dy partive tjera opozitare LR-PDSH dhe Uniteti, për takim të përbashkët rreth bashkëpunimit të mundshëm për zgjedhjet e parakohshme. Takimi është thirrur për sot, në hotel “Aleksandar Palace”, ku siç thuhet në agjendë do të jetë mundësia e bashkëpunimit për zgjedhjet e 11 dhjetorit.

 

Ja ftesa e plotë publike:

Thirrja per bashkepunim Bilall Kasami

Comments