Të shtëna me armë zjarri në Tiranë, dyshohet për një të vrarë e dy të plagosur

259

Të shtëna me armë zjarri në Tiranë.

Burime për Euronews bëjnë me dije se dyshohet se 1 person ka mbetur i vrarë dhe dy të tjerë janë plagosur.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur në rrugën “Josif Shkëmbi”, pranë zonës së Don Boskos.

Comments