Tetovë, një mjek rezulton pozitiv me CoVid-19

473

TV 21 mëson se nga 5 të infektuarit në Tetovë, një prej tyre është një mjek në Spitalin Klinik të Tetovës.

Në bazë të informatave, një paciente e cila ka rezultuar pozitiv në Shkup ka qenë paciente në Spitalin e Tetovës.

Për këtë shkak, mjeket dhe stafi mjekësor në këtë repart janë duke u testuar dhe rezultate pritet te dalin gjatë ditës së nesërme./TV21

Comments