Thaçi publikon pamje nga laboratori i drogës, thotë se janë të VV-së

581

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, në llogarinë Facebook, ka publikuar së fundmi një video të një laboratori të drogës.

Ai thotë se këto pamje janë nga laboratori i drogës në Prishtinës, e që sipas tij dëshmojnë pamjet prej inkrinimeve të Grupit të Kurtit dhe familjes politike të Ministres së Drejtësisë, transmeton Indeksonline.

 

Ky është postimi i plotë i tij:

 

Këto pamje dëshmojnë një prej inkriminimeve të Grupit Kurti dhe familjes politike të Ministres së Drejtësisë. Janë pamje nga laboratori i drogës në Prishtinë, që me anëtarin tjetër të këtij grupi kriminal, Xhelal Sveçlën, ditë më parë u përpoqën t’i zhdukin si fakte inkriminuese nga depoja e aseteve të konfiskuara dhe të sekuestruara. Është koha që të përballen me drejtësinë!

Comments