Tmerr në Austri, gruaja vret fëmijët, nënën dhe vëllain

109

krim-austri

Një grua ka vrarë nënën, vëllain dhe tri fëmijët e saj, të moshës nga 7 deri në 10 vjeç, pastaj është vetëvrarë.

Ngjarja e tmerrshme ka ndodhur në Boeheimkirchen, në Austri. Lajmi bëhet i ditur nga agjencia e lajmeve ‘Apa’, e cila citon mediat lokale, edhe pse prokuroria ka konfirmuar vetëm gjetjen e kufomave në një banesë pranë qytetit St.Polten.

Comments