Tornado e fuqishme fluturon djaloshin në ajër [Video]

311
Video tregon se si tornado ngre një çadër për disa çaste, dhe pastaj një adoleshent.
Djali dërgohet në ajër dhe pastaj bie. Pas kësaj, dëshmitarët okularë i drejtohen atij dhe e çojnë në një ndërtesë të afërt, transmeton lajmi.net.

Një uragan është një vorbull atmosferike që shfaqet në një re dhe përhapet në rënie, shpesh në sipërfaqen e tokës.

Kjo ngjarje ka ndodhur në Ukrinë. /Lajmi.net/

 

Comments