U nda nga jeta ish futbollisti i Kombëtares shqiptare (FOTO)

347

Moebel THEMA

Ndahet nga jeta ish-futbollisti i Lokomotivës së Durrësit, Partizanit dhe Kombëtares shqiptare, Safet Berisha.

Ish-futbollisti shqiptar është ndarë nga jeta në moshën 67-vjeçare në Itali, përcjell “Lajmi.net”.

Berisha ende kujtohet nga gjeneratat më të vjetra për kualitetet e tij gjatë karrierës si futbollist.

Comments