Veprimi i një nëne me djalin e saj irriton të gjithë prindërit (VIDEO)

475

Videoja e një nëne teksa mëson djalin e saj 2-vjeçar se si të pijë duhan ka ngjallur shumë reagime dhe “revolta” të shumë prindërve të cilët e kanë pare atë.

Pas postimit online të kësaj video shokuese, ata kanë shprehur shqetësimin e tyre lidhur me shëndetin e vogëlushit.

Mesa duket nënës së tij kjo gjë i dukej zbavitëse pasi në video dëgjohet teksa qesh me të birin i cili nuk mund të mbajë cigaren.

Comments