VIDEO│E DHEMBSHME: “I kërkova nënës hallallëk, dhe më s’e pashë!”

974

Abdylaziz Muharemi, i biri i të ndjerës Gjillmez Muharemi e cila humbi jetën në vërshimet, rrëfen me lot në sy momentin kur ka parë nënën e tij për herë të fundit, para se vërshimet ta marrin atë. Ai sqaron se trupi i pajetë i 76 vjeçares është gjetur 2-3 kilometra larg shtëpisë së saj. Muharemi thotë se e gjithë familja e tij ka qenë tejet e rrezikuar, por fatkeqësisht nuk arritën ta shpëtojnë edhe nënën e tij.

 

Comments