VIDEO/ Franca kalon në avantazh, Umtiti ndëshkon Belgjikën

264

Në “Saint Petersburg Stadium” po luhet gjysmëfinalja e parë e Botërorit mes Francës dhe Belgjikës, shkruan Syri.net.

Pjesa e parë u mbyll me rrjeta të paprekura, edhe pse të dy ekipet patën raste për shënim.

Në pjesën e dytë, në minutën e 51-të shënon Umtiti me kokë pas një goditje këndi, 1-0 për Francën.

Comments