VIDEO/ Graniti poston videon emocionuese për Taulant Xhakën

267

VIDEO/ Graniti poston videon emocionuese për Taulant Xhakën

Moebel THEMA

Graniti Xhaka ashtu si Taulanti, ka postuar të njëjtin mesazh dhe këngë, duke treguar dashurinë që ka për të.

“Nuk ka rëndësi kush i fiton apo humbë ndeshjet. Ne jemi dhe do të jemi gjithmonë bashkë. Të dua shumë vëllai im iu dashur”, ka shkruar Graniti në Facebook.

Comments