VIDEO/ Liverpool fantastik, mposht edhe Tottenham

257

Liverpool nuk njëh kundërshtarë në Premier League, ata kanë mposhtur me rezultatin 2-1 Tottenhamin në transfertë duke vazhduar serinë e fitoreve.

Në pesë takime Liverpool ka grumbulluar pikë të plota, 15.

Kanë shënuar 11 gola dhe pësuar 2, kundër Leicester dhe sot në minutat e fundit trë takimit.

Tottenham ndodhet në kuotën e nëntë pikë, ku është mundur në dy sfidat e fundit.

Comments