VIDEO/ Unikkatil publikon klipin e parë në karrierë

225

VIDEO/ Unikkatil publikon klipin e parë në karrierë

Reperi i njohur, Unikkatil, vjen me videoklipin e tij të parë në të gjithë karrierën e tij jo të shkurtër.

Kënga, e cila është një bashkëpunim mes Viktorit dhe reperit tjetër nga Kosova, 2PO2, mban titullin “Kryt nalt”.

Ky është klipi i parë në karrierën e Unikkatilit, i cili deri tani kishte korrur sukses edhe pse kurrë nuk kishte publikuar një këngë me videoklip.

 

Comments