Vjen “Krokodili” në Tiranë, droga e tmerrshme që të kalb trupin (VIDEO)

140

 

Image result for vjen krokodili ne Tirane droga e tmerrshme

Publikimi i një videoje ngaemisioni intestigativ “Stop” mbi lehtësinë e shpërndarjes së drogerave në kryeqytet ka ngritur alarmin tek prindërit e të rinjve, të cilët tashmë do të duhen të përballen edhe me lloje të ndryshme drogërash, të pahasura më parë.

Sipas denoncimit që një qytetar ka bërë në adresë të ish-kryeministrit Berisha, një lloj tjetër droge është duke u përdorur nga të rinjtë në kryeqytet, e cila bën dëmë të pakonsiderueshme në trup.

Moebel THEMA

Ky është postimi i Berishës në Facebook
Te dhena tronditese per llojet e drogave qe perdoren ne lokalet e Tiranes nder to droga vdekjeprurese Krokodil qe u njoftua ne emisionin Stop te TV Klan”

“Pershendetje Z.Berisha
Mbrem u dha nje kamera e fshehur tek emisioni STOP ,ne nje lokal ne Tirane qe shisnin drogra te ndryshme por ma zuri veshin njera qe quhet Krokodil . Une kam pare emisione ne France te bera ne Rusi per kete lloj droge .

Dhe nese ka ceshtje neser per tu diskutuar ne parlament eshte kjo sepse eshte nje droge qe kur e fillon diten e pare pas 2 vitesh je i vdekur prandaj e ka emrin keshtu sepse lekura ne fillim mer ngjyren e gjelber pastaj kalbet dhe sulmon organet e trupit.
Kjo lloj droge behet me perzierjen e medikamenteve me benzinen dhe injektohet sapo behet perzierja . Perdoret ne shtet e varfera sepse nje doze kushton maksimumi 5 euro.

Prandaj ju kerkoj qe te mereni seriozisht me kete ceshtje sepse cdo lloj drogeeshte e keqe po kjo eshte e tmerrshme .Ta mari vesh Saje Qorri e Edvini se nuk ka vetem hashash tani po kan fut dhe drogen me te keqe ne glob .

 

Comments