Xhuli Nura: Shpenzoj deri në një mijë euro në ditë

493

Gjatë një debati të bërë së fundmi me reperin nga Shqipëria, Stresi, XHuli ka faolur rreth shumës që arrin të shpenzojë brenda një dite.

Ndërsa bisedonte me Stresin, bukuroshja drenicase ka zbuluar se nuk e ka fare problem që të shpenzojë një mijë euro brenda 24 orëve.

“Po unë 1 mijë nuk e kam problem edhe me 1 ditë t’i harxhoj, s’e kemi problem”, ka thënë mes të tjerash Xhuli.

Stresi dhe XHuli përndryshe shquhen si dy prej konkurrentëve më të fortë të BBVK për të shkuar në finalen e madhe të 17 marsit.

Comments