Rita Ora shkëlqen me interpretimin e saj në eventin e Spotify

433

Këngëtarja 32 vjeçe, tregoi një pamje të të brendshmëve të zezë, të veshur me pëlhurë të tejdukshme dhe pantallona lëkure të zeza në festën e mbajtur në Teatrin Roxy, shkruan DailyMail.

Interpretuesja e hitit “Lonely Together”, e cila është e martuar me regjisorIn Taika Waititi, kishte veshur një xhaketë të zezë me gëzof që mbulonte shpatullat e saj mbi një bralet të zezë, e cila i ofronte një vështrim barkut të saj të tendosur.

Ajo zgjodhi një makijazh të plotë, me një sy të errët që plotësonin pamjen e zjarrtë, dhe i la kaçurrelat e saj të gjata të lirshme mbi supet e saj.

Comments