“Zemër” vjen nga Eni Koçi dhe Besnik Qaka- NRG Band[Video]

265

Bëhet fjalë për bashkëpunimin me Besnik Qakën- NRG Band, të cilin sapo e lansoi në kanalin YouTube, shkruan lajmi.net.

Kënga mban titullin “Zemër” dhe dy artistët e sjellin të shoqëruar edhe me videoklip, punuar nga Black Fish Entertainment.

Kënga është përplot ritëm dhe premton të jetë në mesin e këngëve hit, që janë publikuar këtë kohë.

Në linkun e mëposhtëm mund ta dëgjoni “Zemër”, nga Eni Koçi dhe Besnik Qaka.

Comments