Zidane i thurë lëvdata djalit të tij pas golit të parë

198
Zidane i thurë lëvdata djalit të tij pas golit të parë

Zinedine Zidane ka thënë se është shumë i lumtur me golin e djalit të tij, Enzo

Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane është shumë i lumtur që djali i tij Enzo ka shënuar gol që në debutimin e tij.

“Si baba dhe si trajner, jam shumë i lumtur për golin e Enzos dhe për të gjithë atë që ka bërë”, tha Zidane gjatë konferencës për media. /Express/

Comments