Zjarr në një lokal në autostradën Tiranë-Durrës

183

 

Moebel THEMA

image

Në autostradën Tiranë-Durrës është përfshirë nga flakët. Sipas të dhënave paraprake mësohet se zjarri ka rënë në katin e dytë të lokalit.

Bëhet e ditur se forcat zjarrfikëse ndodhen në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për lokalizimin dhe shuarjen e tij.

Comments