Zyrtare: Barcelona nënshkruan për 40 milionë me Arthur

293

Arthur është futbollisti më i ri i Barcelonës.

Klubi katalanas ka zyrtarizuar sot blerjen e brazilianit për 40 milionë euro nga Gremio.

Mesfushori ka nënshkruar kontratë gjashtë vjeçare dhe që tash ka klauzolë prej 400 milionë euro.

Comments