20-vjeçarja e cila po trazon rrjetet sociale

261
20-vjeçarja e cila po trazon rrjetet sociale

 

Sommer Ray është modele amerikane, e cila dhe pse vetëm 20-vjeçe ka bërë bujë në rrjetet sociale.

Famën e madhe e mori me publikimin e fotove dhe videove që ajo publikon në Instagram, duke trazuar kështu ndjekësit e saj, ku një numër i madh i tyre janë meshkuj. Pasioni i saj është palestra ku dhe kalon shumë kohë, gjë që e tregojnë dhe format e saj trupore.

Lexo edhe:Njihuni me modelin më të pëlqyer të momentit

Numëron 10.4 milion ndjekës në llogarinë e saj në Instagram.
Më poshtë keni disa nga fotografitë e publikuara nga vet modelja.

soma3 soma4 somaballine somma
soma2 som1

Comments