50-vjeçari denoncon në polici: Më dërgojnë letra për imoralitetin e gruas sime 

472

 

policia-e-tiranes

Një 50-vjeçar në Tiranë ka denoncuar në polici se në celular i dërgohen mesazhe dhe i mbërrijnë letra për bashkëshorten e tij.

Sipas kallëzimit të qytetarit me iniciale M.M, në mesazhet që i dërgohen vazhdimisht shkruhet për imoralitetin e gruas dhe personalitetin e tij.

Policia ka nisur hetimet për të identifikuar dhe kapur personin që dërgon SMS-të dhe letrat anonime./SYRI.net/

Comments