Aksident i rëndë në Shkup, një i vdekur

490

Një aksident i rëndë sapo ka ndodhur afër hotel Kontinentalit në Shkup. Ekipe mjekësore dhe policore kanë bllokuar vendin, ndërsa shihet një viktimë në mes të rrugës.
Gazeta KOHA nga vendngjarja raporton se një veturë e tipi Opel Astra ka shkaktuar aksidentin tragjik.

Comments