Anxhelina Hadërgjonaj ‘përvëluese’ në imazhin e fundit[Foto]

211

Ajo edhe pse nuk është aktive në profesion, përmes rrjeteve sociale sjell vazhdimisht imazhe të reja, shkruan lajmi.net.

Së fundi, ajo postoi një foto ku shfaqet e veshur me fustan të shkurtër, të hapur tek gjoksi, me të cilin vinte në pah format gjoksin dhe këmbët seksi.

“Perëndia ka kohën e përsosur; kurrë herët, kurrë vonë. Të merr pak durim dhe kërkon shumë besim, por ia vlen të presësh.”, ka shkruar ajo.

Pas një pauze të gjatë në muzikë, këngëtarja ka paralajmëruar rikthimin me një projekt të ri, me të cilin pritet të debutojë në tregun e huaj. /Lajmi.net/

Comments