Armina Mevlani nëbashkëpunim me firmën suedeze (Foto)

355

Armina Mevlani shënon dhe një tjetër bashkëpunim të suksesshëm në fushën e modës, që ka qenë gjithnjë pasioni i saj më i madh.
Armina do të reklamojë në blogun e saj produkte të firmës së suksesshme suedeze”Nakd”.

Lajmin e ka bërë publik vetë Armina në faqen e saj të Instagram-it duke u shprehur e entuziazmuar se tashmë po bashkëpunon me firmën suedeze të veshjeve dhe aksesorëve./Blitz.al/
armi_1472918957-8524979

 

 

 

Comments