Arrestohet i dehuri se rrahu gruan

342

Moebel THEMA

jail-arrested-arrest-prison317

Një pjesëtar i komunitetit rom është arrestuar në Prizren pasiqë nën ndikimin e alkoolit ka rrahur gruan e tij.

Viktima ka pësuar lëndime të lehta trupore dhe e njëjta ka pranuar tretman mjekësor.

Me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Comments