Babai dha dorëheqjen si kryeministër, ja si reagon i biri

49

 


Babai dha dorëheqjen si kryeministër, ja si reagon i biri

21-vjeçari bë një jetë që shumë njerëz mund ta kenë zili. Max Key nga Zelanda e Re është padyshim një ndër të rinjtë më fatlumë në botë.

Moebel THEMA

Të dashur, makina, para dhe luks i shfrenua, kjo është jeta e të riut. Ai është djali i kryeministrit të Zelandës së Re.

Sipas mediave vendase, e ëma e 21-vjeçarit i kërkuar bashkëshortit të saj kryeministër që të jepte dorëheqjen për t’iu dedikuar më shumë familjes. E natyrisht ai dëgjoi të shoqen dhe dha dorëheqjen.

Lidhur me babanë e tij, Max e përshkruan atë si “modelin më të mirë për të ndjekur”. “Jam krenar për ty. Ti arrite të realizoje ëndrrën tënde të fëmijërisë, dhe më tregove mua se ëndrrat mund të arrihen. Të dua babi”, shkruan ai në rrjetet sociale./Sh

cuni2cuni3cuni4cuni5cuni6cuni7cuni8cuni9cuni10cuni11cuni12cuni13cuni14

Comments