Bella Hadid, supermodele edhe në rrugë (FOTO)

428

Ajo ka marrë oferta të pafundme për modele, dhe kompanitë e modës nuk kanë aspak faj.

Bella Hadid, motra e Gigi, ka një trup të pabesueshëm. Ditën e sotme ajo u fotografua në Beverly Hills me një parë streçe.

19 vjeçarja elegante tërhiqte vëmendjen e të gjithë atyre që i kalonin pranë.

bella-1_8934bella-2_1328bella-3bella-4

Comments