Bravo: Ika nga bankina

178

Moebel THEMA

bravo

Portieri Claudio Bravo ka treguar arsyen se pse vendosi që nga Barcelona të kalojë në Manchester City.

Rreziku për të qëndruar në bankinën e Barcelonës, bëri që kiliani të kalojë në Etihad, te
Pep Guardiola.

“Nuk isha u i pari në Barca, ishte Ter Stegen.”

“Klubi më bëri mua një ofertë për renovim, duke parë planet, iu bëra me dije pozicionin tim.”

“Ishte shumë e sinqertë, nuk doja të ulesha në bankinë. Nuk më pëlqen kjo dhe këtë e kuptuan edhe ata”, ka thënë Bravo./Klan Kosova/

Comments