Çka ka të re nga Ronela Hajati?!

175

“Syn i jemi” është prodhimi i fundit që Ronela Hajati e solli në bashkë me Young Zerkën.

Dueti i parë mes tyre rezultoi mjaft i suksesshëm, e nëse bazohemi në klikime padyshim që mund të cilësohet hit pasiqë ka regjistruar mbi 10 milionë në YouTube.

Por, prurjeve të një pas njëshme të artistes do ti shtohet pas pak javësh dhe një këngë e re.

Teksti është shkruar sërish nga vetë Ronela e cila di gjithmonë të godas në shenjë me fjalët që zgjedh e ndërsa kënga do të finalizohet në RedBox. /Prive.al/

Comments