Demolohet shtabi i VMRO-DPMNE-së në Kavadar

104

vmro-iskrseni-stabovi-1

Fushata parazgjedhore ka filluar të tensionohet vetëm pesë ditë pas fillimit të saj. Pas disa afisheve propagandistike të djegura të disa partive politike, kanë vazhduar edhe thyerjet e shtabeve zgjedhore.

Mbrëmë rreth orës 23:30 në Kavadar në rrugën “Mosha Pijadë”, nga ana e personave të panjohur është thyer shtabi i partisë poltike VMRO-DPMNE.

Hetim në vendin e ngjarjes kanë kryer ekipi nga stacioni policorë në Kavadar dhe po punojnë për zbardhjen e plotë të këtij rasti.

Comments