DJ Snake, Selena Gomez, Ozuna dhe Cardi B sjellin audio këngën ‘Taki Taki’!

195

“Taki Taki”, mban titullin kënga e re e DJ Snake, Selena Gomez, Ozuna dhe Cardi B e cila vjen vetëm audio, shkruan lajmi net.

Projekti është mjaft ritmik ku Ozuna vjen me refrenin atraktiv spanjoll, teksa Selena shfaqet tërësisht ndryshe në pjesën e saj.

Pritet që videoklipi i këngës të publikohet së shpejti. Ndërkaq, reperja Cardi B vazhdon t’i kryesojë top-listat me këngët e saj të suksesshme.

Cardi po ashtu po shijon jetën e të qenurit nënë.

Comments